Menu
Tvoj košík

Ochranné rúška RSS Feed

08 Apr Čo je to strieborný filter v rúšku a ako funguje?
ruska 0 9421
Strieborné vlákno sa už niekoľko rokov pridáva do textílií a to najmä pre svoje antibakteriálne účinky. Aj naše rúška obsahujú ióny striebra, ktoré tvoria účinný filter proti vírusom. Ako fungujú rúšk..
07 Apr Ako funguje rúško so strieborným filtrom?
ruska 0 2725
Kým bežné bavlnené rúško chráni iba vaše okolie pred šírením kvapôčkovej infekcie a respirátor zase chráni iba vás pred nákazou, rúško so strieborným filtrom chráni vás aj vaše okolie! Ako funguje rúš..
07 Apr Ako sa správne dezinfikovať rúško so strieborným filtrom?
ruska 0 3509
V súčasnej situácii, sú najlepšia voľba medzi rúškami práve bavlnené rúška so strieborným filtrom. Strieborné vlákna majú antibakteriálny efekt a tak vás ochránia pred vírusom a zároveň chránia aj vaš..
04 Apr Aká je životnosť rúška?
boris 0 3412
Rúška sú počas epidémie veľmi dobrý pomocník, ktorý ochráni pred nakazením vírusom a prenášaním infekčných ochorení. Používanie rúška je jednoduché a ak dodržíte niekoľko zásad, tak aj hygienické a be..
02 Apr Aký je rozdiel medzi rúškom a respirátorom?
ruska 0 2183
Pred niekoľkými dňami vláda vydala nariadenie povinne nosiť na verejnosti nejakú ochranu tváre, aby sme zabránili šíreniu vírusu kvapôčkovou infekciou. Na tento účel postačí aj obyčajný šál, no z ponu..
02 Apr Ako správne používať rúško?
ruska 0 1535
Rúško je skvelý pomocník, ktorý chráni vaše okolie pred šírením nákazy. Aj keď to nie je žiadna veda, pri používaní rúška treba dbať na niekoľko zásad. Inak sa z rúška ľahko môže stať nebezpečný mater..
01 Apr Ako dezinfikovať rúško?
ruska 0 3845
Ak máte kvalitné bavlnené rúško, môžete ho používať opakovane. Rúško používaním navlhne od dychu, tým ale stráca svoju funkčnosť. Vtedy je čas na výmenu rúška a jeho dezinfekciu. Na dezinfekciu bavlne..
Zobrazené 1 až 7 z 7 (1 stránok)