Menu
Tvoj košík

Inca Collagen

Brand: Inca Collagen Model: Hydrolyzovaný kolagén Inca Collagen
Inca Collagen je výživový doplnok, ktorý pozitívne ovplyvňuje bunkovú obnovu, regeneráciu a výživu pleti, pokožky, nechtov a vlasov.100% rybí kolagén v prášku na pitiePrémiový trojzložkový kolagén (obsahuje kolagén typu I, II, III)V dennej dávke až 3000 miligramovNajlepší pomer kvality a cenyOverený..
44,00€
Brand: Inca Collagen Model: Incapet Collagen
Aj zvieratá potrebujú užívať kolagén.Teraz novinka na trhu. Incapet Collagen je Bio-Aktívny kolagén pre zvieratá, ktorý pomáha regenerovať a vyživovať srsť, kožu, pazúry a pohybový aparát.Pridajte mu kolagén do jeho obľúbeného krmiva a sledujte účinky.Incapet Collagen: Testované na ľuďoch..
49,00€
Brand: Inca Collagen Model: Vitamín C
Vitamín C so šípkami, 500mg. Výživový doplnok s postupným uvoľňovaním. 30 tabliet. Vitamín C prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému, k zníženiu miery únavy a vyčerpania a k správnej tvorbe kolagénu. Vitamín C prispieva k ochrane buniek pred oxidačným s..
3,45€
Brand: Inca Collagen Model: Zdravý čaj Exclusive aroma mini – sada čajov
Zdravé a kvalitné čaje Oxalis pre vásLuxusné darčekové balenie čajov Potešenie na duši, 40 g, Malý Budha, 30 g, 1000 + 1 noc, 30 g v plechových strieborných dózach v darčekovom kartónovom obale...
15,50€
Brand: Inca Collagen Model: Zdravý čaj Geisha Oxalis 50g
Kvalitný a zdravý zelený čaj ako novinka pre vásPravý zelený čaj Geisha s tajuplnou chuťou kvetín.Príprava: vodou s teplotou 70 ° C zalejte čaj v pomere 10 g (cca 7 zarovnaných čajových lyžičiek) na 1 liter vody. Ponechajte 3 minúty lúhovať. potom preceďteZloženie: pravé zelené čaje Sencha..
3,50€
Zobrazené 1 až 5 z 5 (1 stránok)