Menu
Tvoj košík

Purus Meda

Cievny elixír
-5 %
Brand: Purus Meda Model: 8
CIEVNY ELIXÍR Bylinné výťažky,ktoré obsahuje CIEVNY ELIXÍR,môže mať pozitívny vplyv ako očistná kúra cievneho systému: -k ochrane pred kornatením ciev-k ochrane pred vznikom sklerotických zmien v cievach -k zlepšeniu stavu krvných kapilár sietnice oka -k podpore ostrosti denného a nočného videnia -k..
7,47€ 7,86€
Detoxikačný elixír
-5 %
Brand: Purus Meda Model: 12
DETOXIKAČNÝ ELIXÍR Historicky známa detoxikačná očista organizmu europskych ľudových liečitelov vo forme tabletového potravinového doplnku.Poskytuje široký komplex anorganických a organických zlúčenin,vitamínov,biokatalizátorov a vysoký obsah antioxidantov(luteinov).Tie môžu podnetiť krv ku čistiace..
7,47€ 7,86€
Elixír na pálenie záhy
-5 %
Brand: Purus Meda Model: 14
ELIXÍR NA PÁLENIE ZÁHY Bylinné výťažky,ktoré obsahuje ELIXÍR NA PÁLENIE ZÁHY,môže prispieť  k upokojeniu porúch zažívacieho traktu pri: -pálení záhy pri prekyseleni žalúdka -nechutenstve -zápaloch žalúdka a čriev -zmierneniu nadúvania Celkovo môže zlepšiť metabolizmus a podporiť správnu funkciu peče..
5,98€ 6,29€
Elixír na posilnenie pamäti a potlačenie trémy
-5 %
Brand: Purus Meda Model: 10
PM-ELIXÍR NA POSILNENIE PAMÄTI A POTLAČENIE TRÉMY obsahuje extrakt zo švajčiarskeho čaju doplnený antioxidantmi a stopovými prvkami, ktoré môžu podporiť a obnoviť dobrú pamäť -potlačuje stres,trému a nervozitu v medziľudských vzťahoch -obnovuje duševnú silu pri duševnej prepracovanosti Dlhodobé užív..
7,47€ 7,86€
Ľadvinový elixír
-5 %
Brand: Purus Meda Model: 11
LADVINOVÝ ELIXÍR vychádza z tradície očistných kúr ľadvinových orgánov,močového ústrojenstva a tráviaceho traktu.Vyvážené zloženie bylín môže slúžiť: -k ochrane pred tvorbou a rastom ľadvinových kameňov,toxinou a škodlivých mikrokryštalických metabolitou -k očisteniu organizmu od splodín látkovej vý..
7,47€ 7,86€
Očný elixír
-5 %
Brand: Purus Meda Model: 16
Bylinné výťažky,ktoré OČNÝ ELIXÍR obsahuje,môžu dopomôcť svojimi  vlastnosťami k podpore minimalizácie krátko a ďalekozrakosti a slzeniu oči. Vyvážene zloženie bylín môže pomôcť: -k podpore dobrého denného a nočného videnia -ku zmierneniu šerosleposti -ako silný antioxidant proti stresom,civilizačný..
8,72€ 9,18€
Protimigrénový elixír
-5 %
Brand: Purus Meda Model: 7
PROTIMIGRENOVÝ ELIXÍR Moderne doplnená stará receptúra znižuje možnosť krutej bolesti u migrénových záchvatov a nešpecifikovanej bolesti hlavy.Prípravok môže viesť k oddialeniu a zmierneniu prípadných ďalších tlakou migrény,ako sú nevoľnosť a zvracanie Zloženie: 1 tableta (900 mg) obsahuje: v 100 g:..
7,47€ 7,86€
Žlčnikový elixír
-5 %
Brand: Purus Meda Model: 9
ŽLČNÍKOVÝ ELIXÍR obsahuje množstvo účinných látok z liečivých rastlín(hlavne horčík a draslík),ktoré slúžia:-k ľahkému vylučovaniu zvápenatených zlúčenín cholesterolu,oxalátou a fosforečnanou zo žlčníka a žlčovodov -k ochrane pred tvorbou a rastom žlčových kamenov,toxinov a škodlivých mikrokryštalic..
7,47€ 7,86€
Zobrazené 1 až 8 z 8 (1 stránok)