Menu
Tvoj košík

Ochranné pomôcky

Antigénový test NEWGENE Nasal COV-19
Novinka
Model: NEWGENE Nasal COV-19
Antigénový test NewGene, používa sa ako pomocná diagnostika infekcie spôsobenej vírusomSARS-CoV-2.Diagnostická senzitivita testu je 97.10 % a diagnostická špecifičnosť je viac ako 99.2 %. Toznamená, že pozitívny výsledok antigénového testu je veľmi presný.Treba poznamenať, že koncentrácia vírusových..
67,50€
Antigénový test VIVADIAG Antigen RAPID
Novinka
Model: VIVADIAG Antigen RAPID
Antigénový test Antigen, používa sa ako pomocná diagnostika infekcie spôsobenej vírusomSARS-CoV-2.Diagnostická senzitivita testu je 93.00 % a diagnostická špecifičnosť je viac ako 98.0 %. Toznamená, že pozitívny výsledok antigénového testu je veľmi presný.Treba poznamenať, že koncentrácia vírusových..
76,50€
Antigénový test VIVADIAG Antigen RAPID 1 ks
Novinka
Model: VIVADIAG Antigen RAPID 1 ks
Antigénový test Antigen, používa sa ako pomocná diagnostikainfekcie spôsobenej vírusom SARS-CoV-2.Diagnostická senzitivita testu je 93.00 % a diagnostická špecifičnosť jeviac ako 98.0 %. To znamená, že pozitívny výsledok antigénovéhotestu je veľmi presný.Treba poznamenať, že koncentrácia vírusových ..
3,99€
Bezpečnostný cestovný balíček KEEP SAFE - Aid
Novinka
Model: first aid
Bezpečnostný cestovný balíček KEEP SAFE - Aid ničí 99% bakterii a vírusovobsah balíčka:- 3x chirurgické rúško FFP3- 6x Nitrilové rukavice- 1x 50 ml Dezinfekcia na ruky DERMA- 15x Antibakteriálne vlhčené utierky NATURELLE..
10,16€
Bezpečnostný cestovný balíček KEEP SAFE - Aid PRO
Novinka
Model: first aid
Bezpečnostný cestovný balíček KEEP SAFE - Aid ničí 99% bakterii a vírusovobsah balíčka:- 1x respirátor KN95/FFP2- 2x chirurgické rúško FFP3- 6x Nitrilové rukavice- 1x 100 ml Dezinfekcia na ruky DEZIX- 15x Antibakteriálne vlhčené utierky NATURELLE..
13,52€
Model: Jednorazová medicínska zástera / plášť
Jednorazová medicínska zástera / plášťJednorazová medicínska zástera je zložená z polypropylénu 40g/m2 SMS- veľkosti: univerzálnyV zhode s príslušnou európskou normou - značene CEVlastnosti:- polypropylénová vláknina- plášť vzadu viazaný šnúrkou- manžety ukončené gumičkouDostupné farby: zelená, modr..
2,95€
Model: Jednorazová ochranná čiapka
Jednorazová ochranná čiapkaJednorazová ochranná čiapka je vhodná pre použitie v nemocničnýchzariadenia, v potravinárskom priemysle, v kozmetických salónoch.Vlastnosti:• priemer: cca. 53 cm• vyrobené zo vzdušného netkaného polypropylénu• vynikajúca priedušnosť a pohodlie pri nosení• na jednorazové po..
0,07€
Model: Ochranný oblek Typu 5/6 klasické
Ultraľahký jednorazový ochranný oblek s kapucňou vyrobený z polypropylénuposkytuje v rôznych oblastiach spoľahlivú ochranu a prvotriedne pohodlie prinosení. Odev je určený na všeobecné použitie vrátane zdravotníckeho použitia. Ochranné odevy poskytujúce ochranu proti tuhým časticiam – norma upr..
6,80€
Model: Typ 3B, 4B,
Certifikovaný ochranný odev proti pôvodcom nákazy zaručujú ochranu pokožky a používateľov predmožným kontaktom s biologickými látkami a vírusmi. Pomáha zamedziť šíreniu choroboplodnýchzárodkov. Ochranný odev certifikovaný podľa normy nižšie uvedených noriem možno identifikovaťpodľa piktogramu označu..
9,33€
Model: ES 6124
Ochranný návlek na obuv ES 6124Ľahký ochranný návlek na obuv zo špeciálneho materiáluVlastnosti• Materiál polypropylén, úväz okolo členka, výška cca 30 - 40 cm• Pružný pás okolo lýtka, protišmykové pásy• Vhodný ako ochranná pomôcka pri práci v kontaminovanom prostredí• Vlastnosti: Jedna veľkosť pre ..
1,51€
Ochranný štít na tvár s okuliarmi
Novinka
Model: Ochranný štít na tvár s okuliarmi
Ochranný štít na tvár s okuliarmiOchranný štít na tvár s okuliarmi je dôležitou ochrannou pomôckou, ktorá zaisťujeochranu celej tváre pred možným infekčným ochorením. Oblé vyhotovenie ochránivšetky citlivé časti tváre, akými sú oči, nos či ústa.Samozrejmosťou je možnosť prispôsobenia si veľkosti och..
2,94€
Ochranný štít na tvár s penou a gumičkou
Novinka
Model: Ochranný štít na tvár s penou a gumičkou
Ochranný štít na tvár s penou a gumičkouOchranný štít na tvár je dôležitou ochrannou pomôckou, ktorá zaisťuje ochranu celejtváre pred možným infekčným ochorením. Oblé vyhotovenie ochráni všetky citlivé častitváre, akými sú oči, nos či ústa.Pohodlné nosenie zaisťuje molitanový pás v čelovej časti a p..
2,94€
Zobrazené 1 až 12 z 12 (1 stránok)