Menu
Tvoj košík

Ochranné rúška

Béžové bodkované dvojvrstvové ochranné rúško so strieborným filtrom
So strieborným filtrom -80 %
Brand: Ochranné rúška Model: ORNN4
Bavlnené antibakteriálne dvojvrstvové ochranné rúško na tvár v béžovej farbe s bodkami a strieborným filtrom vyrobené zo 100% prémiovej bavlny, ktorá je jemnejšia a príjemnejšia ako obyčajná bavlna.Prvá vrstva je vyrobená z bavlny.Druhá vrstva je špeciálne vlákno modifikované ant..
1,99€ 9,90€
Bežové ochranné rúško - 100% dvojvrstvová prémiová bavlna
Obľubený -86 %
Brand: Ochranné rúška Model: OR1
Bavlnené dvojvrstvové ochranné rúško na tvár, vyrobené z prémiovej bavlny, ktorá je jemnejšia a príjemnejšia ako obyčajná bavlna.Materiál: 100% prémiová bavlna 130g/m2 (mäkká príjemná bavlna na nosenie)Rúško je dvojvrstvovéPoužitie: Po použití vyprať alebo prežehliť.Rúško sa nasadzuje gumičkami ktor..
0,99€ 6,90€
Biele dvojvrstvové ochranné rúško so strieborným filtrom
Obľubený So strieborným filtrom -80 %
Brand: Ochranné rúška Model: OR11
Bavlnené antibakteriálne dvojvrstvové ochranné rúško na tvár v bielej farbe so strieborným filtrom vyrobené zo 100% prémiovej bavlny, ktorá je jemnejšia a príjemnejšia ako obyčajná bavlna.Prvá vrstva je vyrobená z bavlny.Druhá vrstva je špeciálne vlákno modifikované antibakteriálnym a..
1,99€ 9,90€
Biele ochranné rúško - 100% dvojvrstvová prémiová bavlna
-86 %
Brand: Ochranné rúška Model: OR3
Bavlnené dvojvrstvové ochranné rúško na tvár, vyrobené z prémiovej bavlny, ktorá je jemnejšia a príjemnejšia ako obyčajná bavlna.Materiál: 100% prémiová bavlna 130g/m2 (mäkká príjemná bavlna na nosenie)Rúško je dvojvrstvovéPoužitie: Po použití vyprať alebo prežehliť.Rúško sa nasadzuje gumičkami ktor..
0,99€ 6,90€
Bodkované dvojvrstvové ochranné rúško so strieborným filtrom
So strieborným filtrom -82 %
Brand: Ochranné rúška Model: ORN91
Bavlnené antibakteriálne dvojvrstvové ochranné rúško na tvár bielej farby s modrými bodkami a strieborným filtrom vyrobené zo 100% prémiovej bavlny, ktorá je jemnejšia a príjemnejšia ako obyčajná bavlna.Prvá vrstva je vyrobená z prémiovej bavlny.Druhá vrstva je špeciálne vlákno m..
1,99€ 10,90€
Bordové dvojvrstvové ochranné rúško so strieborným filtrom
So strieborným filtrom -80 %
Brand: Ochranné rúška Model: OR7
Bavlnené antibakteriálne dvojvrstvové ochranné rúško na tvár v bordovej farbe s bielymi guličkami a so strieborným filtrom vyrobené z prémiovej bavlny, ktorá je jemnejšia a príjemnejšia ako obyčajná bavlna.Prvá vrstva je vyrobené z bavlny, druhá vrstva je vyrobená z mikrovlákna na báze bio..
1,99€ 9,90€
Červené bodkované dvojvrstvové ochranné rúško so strieborným filtrom
So strieborným filtrom -82 %
Brand: Ochranné rúška Model: ORN9595
Bavlnené antibakteriálne dvojvrstvové ochranné rúško na tvár červenej farby s bodkami a strieborným filtrom vyrobené zo 100% prémiovej bavlny, ktorá je jemnejšia a príjemnejšia ako obyčajná bavlna.Prvá vrstva je vyrobená z prémiovej bavlny.Druhá vrstva je špeciálne vlákno modifik..
1,99€ 10,90€
Červené dvojvrstvové ochranné rúško s ľudovým vzorom so strieborným filtrom
Obľubený So strieborným filtrom -82 %
Brand: Ochranné rúška Model: ORN95
Bavlnené antibakteriálne dvojvrstvové ochranné rúško na tvár červenej farby s ľudovým vzorom a strieborným filtrom vyrobené zo 100% prémiovej bavlny, ktorá je jemnejšia a príjemnejšia ako obyčajná bavlna.Prvá vrstva je vyrobená z prémiovej bavlny.Druhá vrstva je špeciálne vlákno ..
1,99€ 10,90€
Čierne dvojvrstvové ochranné rúško so strieborným filtrom
Obľubený So strieborným filtrom -82 %
Brand: Ochranné rúška Model: ORN96
Bavlnené antibakteriálne dvojvrstvové ochranné rúško na tvár čiernej so strieborným filtrom vyrobené zo 100% prémiovej bavlny, ktorá je jemnejšia a príjemnejšia ako obyčajná bavlna.Prvá vrstva je vyrobená z prémiovej bavlny.Druhá vrstva je špeciálne vlákno modifikované antibakter..
1,99€ 10,90€
Detské dvojvrstvové ochranné rúško pre dievčatá s maskačovým motívom a strieborným filtrom
So strieborným filtrom -80 %
Brand: Ochranné rúška Model: ORDN1
Bavlnené antibakteriálne dvojvrstvové ochranné rúško na tvár pre deti maskačovým motívom so strieborným filtrom vyrobené zo 100% prémiovej bavlny, ktorá je jemnejšia a príjemnejšia ako obyčajná bavlna.Prvá vrstva je vyrobená z prémiovej bavlny.Druhá vrstva je špeciálne vlákno mod..
1,99€ 9,90€
Detské dvojvrstvové ochranné rúško s kvietkovaným motívom a strieborným filtrom
So strieborným filtrom -80 % Vypredané
Brand: Ochranné rúška Model: ORD3
Bavlnené antibakteriálne dvojvrstvové ochranné rúško na tvár pre deti s kvietkovaným motívom a strieborným filtrom vyrobené zo 100% prémiovej bavlny, ktorá je jemnejšia a príjemnejšia ako obyčajná bavlna.Prvá vrstva je vyrobená z prémiovej bavlny.Druhá vrstva je špeciálne vlákno ..
1,99€ 9,90€
Detské dvojvrstvové ochranné rúško s motívom a strieborným filtrom
So strieborným filtrom -80 % Vypredané
Brand: Ochranné rúška Model: ORD2
Bavlnené antibakteriálne dvojvrstvové ochranné rúško na tvár pre deti s motívom v tmavozelenej farbe so strieborným filtrom vyrobené zo 100% prémiovej bavlny, ktorá je jemnejšia a príjemnejšia ako obyčajná bavlna.Prvá vrstva je vyrobená z prémiovej bavlny.Druhá vrstva je špeciálne vlá..
1,99€ 9,90€
Detské dvojvrstvové ochranné rúško s motívom lesa a strieborným filtrom
Obľubený So strieborným filtrom -80 % Skladom
Brand: Ochranné rúška Model: ORD1
Bavlnené antibakteriálne dvojvrstvové ochranné rúško na tvár pre deti s motívom "lesa" so strieborným filtrom vyrobené zo 100% prémiovej bavlny, ktorá je jemnejšia a príjemnejšia ako obyčajná bavlna.Prvá vrstva je vyrobená z prémiovej bavlny.Druhá vrstva je špeciálne vlákno modifikova..
1,99€ 9,90€
Detské dvojvrstvové ochranné rúško so srdiečkovo kvietkovaným motívom a strieborným filtrom
So strieborným filtrom -80 %
Brand: Ochranné rúška Model: ORDN4
Bavlnené antibakteriálne dvojvrstvové ochranné rúško na tvár pre deti so srdiečkovo kvietkovaným motívom a strieborným filtrom vyrobené zo 100% prémiovej bavlny, ktorá je jemnejšia a príjemnejšia ako obyčajná bavlna.Prvá vrstva je vyrobená z prémiovej bavlny.Druhá vrstva je špeci..
1,99€ 9,90€
DETSKÉ RUŽOVO SRDIEČKOVÉ DVOJVRSTVOVÉ OCHRANNÉ RÚŠKO SO STRIEBORNÝM FILTROM
-80 %
Brand: Ochranné rúška Model: Zx231
Bavlnené antibakteriálne dvojvrstvové ochranné rúško na tvár ružovej farby so srdiečkami a strieborným filtrom vyrobené zo 100% prémiovej bavlny, ktorá je jemnejšia a príjemnejšia ako obyčajná bavlna.Prvá vrstva je vyrobená z prémiovej bavlny.Druhá vrstva je špeciálne vlákno..
1,99€ 9,90€
Detské svetlé maskačové ochranné rúško so strieborným filtrom
So strieborným filtrom -80 %
Brand: Ochranné rúška Model: ORD10
Bavlnené antibakteriálne dvojvrstvové ochranné rúško na tvár pre deti so svetlým maskačovým vzorom a strieborným filtrom vyrobené zo 100% prémiovej bavlny, ktorá je jemnejšia a príjemnejšia ako obyčajná bavlna.Prvá vrstva je vyrobená z prémiovej bavlny.Druhá vrstva je špeciálne v..
1,99€ 9,90€
Hnedo - sivé vzorované dvojvrstvové ochranné rúško so strieborným filtrom
So strieborným filtrom -82 %
Brand: Ochranné rúška Model: ORN13
Bavlnené antibakteriálne dvojvrstvové ochranné rúško na tvár hnedo - sivej farby so vzorom a strieborným filtrom vyrobené zo 100% prémiovej bavlny, ktorá je jemnejšia a príjemnejšia ako obyčajná bavlna.Prvá vrstva je vyrobená z prémiovej bavlny.Druhá vrstva je špeciálne vlákno mo..
1,99€ 10,90€
Jednorázové latexové rukavice - pudrované 100ks (50 párov)
-47 %
Brand: Ochranné rúška Model: ruk1
Jednorázové latexové pudrované rukavice - EickSoftvyrobené z prírodného latexupudrované - sú príjemné na dotyk, obmedzujú potenie a jednoducho sa navliekajú a zvliekajúrukavice sú mäkké, pružné, okraje umožňujú dobré natiahnutie na rukychránia pred nežiaducimi, alebo nebezpečnými látkamiprodukt..
15,90€ 30,00€
Jednorázové nitrilové rukavice - nepudrované, modré 100ks (50 párov)
-42 %
Brand: Ochranné rúška Model: ruk_nitril
Jednorázové nitrilové rukavicefarba: modrádostupné veľkosti: M, L, XLmateriál: nitriltyp: nepudrovanéOsobná ochrana.Nitrilové rukavice sú vyrobené zo 100% syntetického nitrilu, a preto neobsahujú latexové proteíny, na ktoré môžu byť ľudia alergickí.Nepudrované.Tieto nepudrované modré rukavice z nitr..
17,90€ 31,00€
Jednorázové ochranné rukavice - vinylové, pudrované 100ks (50 párov)
-49 %
Brand: Ochranné rúška Model: ruk_nitril
Jednorázové vinylové rukavice - pudrovanéfarba: presvitnádostupné veľkosti: S,M, XLmateriál: vinyltyp: pudrovanéFunkcie a výhodypudrované - sú príjemné na dotyk, obmedzujú potenie a jednoducho sa navliekajú a zvliekajúextra tenké - pre lepšiu citlivosťvysoko elastické100 ks v balení (50 párov)n..
15,90€ 31,00€
Kvietinkovo - srdiečkové dvojvrstvové ochranné rúško so strieborným filtrom
So strieborným filtrom -82 %
Brand: Ochranné rúška Model: ORN90
Bavlnené antibakteriálne dvojvrstvové ochranné rúško na tvár s kvietinkovo - srdiečkovým vzorom so strieborným filtrom vvyrobené zo 100% prémiovej bavlny, ktorá je jemnejšia a príjemnejšia ako obyčajná bavlna.Prvá vrstva je vyrobená z prémiovej bavlny.Druhá vrstva je špeciálne vlákno modif..
1,99€ 10,90€
Modre - vzorované dvojvrstvové ochranné rúško so strieborným filtrom
Obľubený So strieborným filtrom -82 %
Brand: Ochranné rúška Model: ORN5
Bavlnené antibakteriálne dvojvrstvové ochranné rúško na tvár modrej farby so vzorom a strieborným filtrom vyrobené zo 100% prémiovej bavlny, ktorá je jemnejšia a príjemnejšia ako obyčajná bavlna.Prvá vrstva je vyrobená z prémiovej bavlny.Druhá vrstva je špeciálne vlákno modifikov..
1,99€ 10,90€
Modré dvojvrstvové ochranné rúško so vzorom a strieborným filtrom
So strieborným filtrom -80 %
Brand: Ochranné rúška Model: ORNN1
Bavlnené antibakteriálne dvojvrstvové ochranné rúško na tvár v modrej farbe a kvetovaným vzorom a strieborným filtrom vyrobené zo 100% prémiovej bavlny, ktorá je jemnejšia a príjemnejšia ako obyčajná bavlna.Prvá vrstva je vyrobená z bavlny.Druhá vrstva je špeciálne vlákno modifik..
1,99€ 9,90€
Modré vzorované dvojvrstvové ochranné rúško so strieborným filtrom
So strieborným filtrom -80 %
Brand: Ochranné rúška Model: ORNN3
Bavlnené antibakteriálne dvojvrstvové ochranné rúško na tvár so vzorom v modrej farbe a strieborným filtrom vyrobené zo 100% prémiovej bavlny, ktorá je jemnejšia a príjemnejšia ako obyčajná bavlna.Prvá vrstva je vyrobená z bavlny.Druhá vrstva je špeciálne vlákno modifikované anti..
1,99€ 9,90€
Brand: Ochranné rúška Model: surka01
Veľmi príjemné šnúrky do rúšok s možnosťou pevného uviazania.Balenie obsahuje 2ks šnúrok.Dĺžka 50cmZloženie:95% - bavlna5% - elastan..
1,00€
Brand: Ochranné rúška Model: surka01
Veľmi príjemné šnúrky do rúšok s možnosťou pevného uviazania.Balenie obsahuje 2ks šnúrok.Dĺžka 50cmZloženie:95% - bavlna5% - elastan..
1,00€
Ružovo srdiečkové dvojvrstvové ochranné rúško so strieborným filtrom
So strieborným filtrom -82 %
Brand: Ochranné rúška Model: ORN93
Bavlnené antibakteriálne dvojvrstvové ochranné rúško na tvár bružovej farby so srdiečkami a strieborným filtrom vyrobené zo 100% prémiovej bavlny, ktorá je jemnejšia a príjemnejšia ako obyčajná bavlna.Prvá vrstva je vyrobená z prémiovej bavlny.Druhá vrstva je špeciálne vlákno mod..
1,99€ 10,90€
Ružovo vzorované dvojvrstvové ochranné rúško so strieborným filtrom
So strieborným filtrom -82 % Vypredané
Brand: Ochranné rúška Model: ORN11
Bavlnené antibakteriálne dvojvrstvové ochranné rúško na tvár slabo ružovej farby so vzorom a strieborným filtrom vyrobené zo 100% prémiovej bavlny, ktorá je jemnejšia a príjemnejšia ako obyčajná bavlna.Prvá vrstva je vyrobená z prémiovej bavlny.Druhá vrstva je špeciálne vlákno mo..
1,99€ 10,90€
Sivé ochranné rúško - 100% dvojvrstvová prémiová bavlna
-86 %
Brand: Ochranné rúška Model: OR2
Bavlnené dvojvrstvové ochranné rúško na tvár, vyrobené z prémiovej bavlny, ktorá je jemnejšia a príjemnejšia ako obyčajná bavlna.Materiál: 100% prémiová bavlna 130g/m2 (mäkká príjemná bavlna na nosenie)Rúško je dvojvrstvovéPoužitie: Po použití vyprať alebo prežehliť.Rúško sa nasadzuje gumičkami ktor..
0,99€ 6,90€
ŠPECIÁLNA EDÍCIA bavlneného ochranného rúška s dvojitou vrstvou striebra
Obľubený ŠPECIAL So strieborným filtrom -78 % Skladom
Brand: Ochranné rúška Model: SOR11
ŠPECIÁLNA EDÍCIA bavlneného ochranného rúška s dvojitou vrstvou striebra vyrobené zo 100% prémiovej bavlny, ktorá je jemnejšia a príjemnejšia ako obyčajná bavlna.Špeciálna bavlna s aplikovanými nanočasticami striebra, ktoré zabraňujú rastu škodlivých baktérií bez poškodenia prospešných prírodných ba..
2,99€ 13,90€
Svetlé maskačové ochranné rúško so strieborným filtrom
So strieborným filtrom -82 %
Brand: Ochranné rúška Model: OR80
Bavlnené antibakteriálne dvojvrstvové ochranné rúško na tvár so svetlo maskačovým vzorom a strieborným filtrom vyrobené zo 100% prémiovej bavlny, ktorá je jemnejšia a príjemnejšia ako obyčajná bavlna.Prvá vrstva je vyrobená z prémiovej bavlny.Druhá vrstva je špeciálne vlákno modi..
1,99€ 10,90€
Tmavé maskačové ochranné rúško so strieborným filtrom
So strieborným filtrom -82 %
Brand: Ochranné rúška Model: OR81
Bavlnené antibakteriálne dvojvrstvové ochranné rúško na tvár s tmavo maskačovým vzorom a strieborným filtrom vyrobené zo 100% prémiovej bavlny, ktorá je jemnejšia a príjemnejšia ako obyčajná bavlna.Prvá vrstva je vyrobená z prémiovej bavlny.Druhá vrstva je špeciálne vlákno modifi..
1,99€ 10,90€
Tmavo zelené dvojvrstvové ochranné rúško so strieborným filtrom
So strieborným filtrom -82 %
Brand: Ochranné rúška Model: ORN97
Bavlnené antibakteriálne dvojvrstvové ochranné rúško na tvár tmavo zelenej farby a strieborným filtrom vyrobené zo 100% prémiovej bavlny, ktorá je jemnejšia a príjemnejšia ako obyčajná bavlna.Prvá vrstva je vyrobená z prémiovej bavlny.Druhá vrstva je špeciálne vlákno modifikované..
1,99€ 10,90€
Tyrkysové dvojvrstvové ochranné rúško so strieborným filtrom
So strieborným filtrom -82 %
Brand: Ochranné rúška Model: OR8
Bavlnené antibakteriálne dvojvrstvové ochranné rúško na tvár v tyrkysovej farbe s bielymi guličkami a so strieborným filtrom vyrobené zo 100% prémiovej bavlny, ktorá je jemnejšia a príjemnejšia ako obyčajná bavlna.Prvá vrstva je vyrobená z prémiovej bavlny.Druhá vrstva je špeciálne vl..
1,99€ 10,90€
Zobrazené 1 až 34 z 34 (1 stránok)